OBAVIJEST-VJEŽBA CIVILNE ZAŠTITE u OŠ BLATO

Autor: Tonći Padovan, 2. 11. 2016.

Dana 3. studenoga (četvrtak) 2016. godine u 13,00 sati će se održati vježba civilne zaštite „Požar u Osnovnoj školi Blato 2016.“ sa završetkom u 14,30 sati.

Vježba evakuacije i spašavanja u OŠ Blato  - fotografije -  DUZS 112

DVD   Blato  fotografije

GDCK  - Korčula  - fotografije

GSS- Orebić

Tema vježbe je angažiranje i koordinacija žurnih službi u slučaju požara i eksplozije u Osnovnoj školi Blato. Opći cilj pokazne vježbe je provjera spremnosti i osposobljenosti sudionika vježbe, a posebni ciljevi su praktičnim radom na terenu provjera razine osposobljenosti operativnih snaga i pravnih osoba od interesa za sustav civilne zaštite u slučaju požara u osnovnoj školi i to: gašenje požara, spašavanje povrijeđenih, trijaža i pružanje hitne medicinske pomoći, transport i hospitalizacija povrijeđenih, evakuacija i zbrinjavanje i potraga za nestalim osobama.

U izvedbi vježbe će sudjelovati Stožer civilne zaštite Općine Blato, Postrojba civilne zaštite opće namjene Općine Blato, Županijski centar 112, DUZS PUZS Dubrovnik, Osnovna škola Blato, Dječji vrtić Blato, PU DNŽ PP Korčula, DVD Blato, Zavod za hitnu medicinu DNŽ, HGSS Stanica Orebić, Gradsko društvo Crvenog križa Korčula.

Za vrijeme izvođenja vježbe biti će zatvorena 1. ulica od „Buća“ do križanja sa 32. ulicom.

IZLOŽBA ŠLU SPLIT U OŠ BLATO

« Srpanj 2018 »

XI. SJEDNICA  UV   OŠ  BLATO

7. ožujka 2018. u 16:30 sati.