GIMNASTIČARI ŠŠD OŠ BLATO BRONČANI NA DRŽAVNOM NATJECANJU

Autor: Tonći Padovan, 24. 5. 2017.

Državno natjecanje  u  sportskoj  gimnastici

bronca  gimnastičarima  OŠ  Blato

Osijek  je u srijedu 17. svibnja 2017. bio domaćin Završnice Državnog prvenstva školskih sportskih društva u gimnastici. Na natjecanju je sudjelovalo 13 ekipa dječaka i 16 ekipa djevojčica. Svaka ekipa je plasman na natjecanje stekla pobjedivši na prvenstvu svoje županije.

OŠ Blato je vrlo uspješno nastupila na Završnici Državnog prvenstva  u konkurenciji dječaka  i osvojila  3. mjesto i brončanu medalju.

U ekipi su bili :

Petar  Donjerković 7.r., Nikola Bertalan 7.r. , Ivan Bačić 6., Toni Šeparović6.r. i Nikolas Kunjašić 5. r.   Vodio ih je Nenad Šeparović, prof.

U  Osijeku se natjecalo  u višeboju na četiri gimnastičke sprave -  ručama, preči , na tlu i preskoku. Naša  ekipa ostvarila je ukupno 305,3 boda.

Grad na Dravi je inače dan-dva kasnije nakon ovog Državnog  školskog prvenstva u istoj dvorani  ugostio ponajbolje svjetske gimnastičare  u natjecanju   Svjetskog Kupa u sportskoj gimnastici.

Voditeljica ŠŠK OŠ Blato

Gordana Šeparović,prof.

Galerija fotografija

« Siječanj 2018 »