DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE U OŠ BLATO

Autor: Tonći Padovan, 2. 10. 2017.

Uz pjesmu, igrokaz, molitvu i blagoslov danas smo u OŠ  Blato  obilježili  Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje i rada ljudi.

Dječji župni zbor STOPE  pod vodstvom vjeroučitejice S,M Juliane Beretić - pjesmom, učenici drugih razreda koje su uvježbale učiteljice Marija Padovan i Dijana Joković - igrokazom  i  molitvom koju je predvodio prečasni župnik  don Željko Kovačević   zahvalili smo se na bogatstvu plodova kojima nas daruje zemlja  i  ljudski rad.

Naš zajednički stol na kojeg donosimo darove za naše starije u Domu Majka Marija Petković  i   Domu za odrasle, za djecu u Dječjim vrtićima  i potrebitima ponovno je bio prepun raznovrsnih proizvoda, kruha, peciva, slastica  i voća, koji su svojom izradom, izgledom i pakiranjem pokazali izuzetnu pažnju i ljubav roditelja na čemu im od srca zahvaljujemo jer bez njihove podrške i truda bili bi nemoćni.

Blagoslovom zajedničkog stola, hrane i učesnika programa završio je prvi dio programa, a koji je nastavljen sukladno kurikulumu, planu i programu nastavom u prirodi.

« Siječanj 2018 »

ZIMA  U  OŠ   BLATO

OD  9:00   DO  13:00

9. 10. I 11.  siječnja