Svjetski dan borbe protiv dijabetesa u OŠ Blato

Autor: Tonći Padovan, 15. 11. 2016.

Obavijest  učenicima, učiteljima, roditeljima, administrativnom i tehničkom osoblju OŠ Blato:

Predmet:  SVJETSKI  DAN  ŠEĆERNE BOLESTI

Poštovani !

Svjetski dan borbe protiv dijabetesa obilježava se 14. studenog, a u našoj školi zahvaljujući  „Domu zdravlja dr. Ante Franulović“  16. studenog  2016. G. u srijedu u vremenu od  8:30  do  9:30  provodit će se  akcija mjerenja šećera u krvi za učenike  šestih, sedmih i osmih razreda, kao i za druge učenike i uposlenike koji iskažu želju za istim.

Mjerenje se obavlja prije konzumiranja hrane   ( na prazan želudac ), kako bi  dobiveni rezultat bio valjan.

Molim učenike da o ovoj akcije izvijeste roditelje i zatraže suglasnost.  U školu ne treba donositi suglasnost roditelja za sudjelovanje u akciji, već samo ako roditelji

ne  žele da njihovo dijete sudjeluje učenici su dužni donijeti  potpisanu izjavu ili roditelji nazvati u školu ili na e-mail   tonci.padovan@skole.hr

Ravnatelj:

Tonći  Padovan